Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Wakacje pl original

Wakacje.pl Kody Rabatowe 2018

Najnowsze Kody Rabatowe i Kody Promocyjne Wakacje.pl - 2018

O wakacje.pl

Oferta serwisu Wakacje.pl jest bardzo rozbudowana, co spotyka się z aprobatą wymagających klientów. Niezmiernie interesujący pozostaje również fakt, że biuro turystyczne Wakacje.pl proponuje szereg wycieczek po Polsce, co pozwala nam na lepsze poznanie naszego kraju, spędzając urlop nad polskim morzem lub w górach. Warto zdecydować się na pobyt w luksusowym SPA w Karpaczu lub kuracyjny pobyt w Kołobrzegu.

Wycieczki, oferowane przez biuro turystyczne Wakacje.pl, podzielone zostały na kategorie tematyczne:

 • Last Minute
 • All Inclusive
 • Sylwester
 • Rodzinne
 • Objazdowe
 • 7+7
 • Egzotyka
 • Narty
 • Hotele
 • Bony turystyczne
 • Promocje

Poprzez biuro możliwa jest również rezerwacja biletów lotniczych, zarówno w jedną, jak i w obie strony.

Wyszukiwanie wycieczek w serwisie jest niezwykle proste dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce. Konkretnych wyjazdów można szukać, wpisując kierunek, długość pobytu, ramy czasowe wyjazdu, ilość osób oraz miejsce rozpoczęcia podróży.

Wyszukiwanie wycieczek może odbywać się również poprzez określanie kryteriów, które są dla nas istotne z punktu widzenia osoby wyjeżdżającej. Kryteriami, jakich doprecyzowanie umożliwia serwis są: wyżywienie, dodatkowe udogodnienia, biuro podróży, nazwa i kategoria hotelu, cena za osobę, typ dojazdu oraz rodzaj oferty.

Biuro internetowe wspomagane jest przez szereg salonów sprzedaży w postaci punktów stacjonarnych Wakacje.pl.

Kupony rabatowe wakacje.pl, rabaty i okazyjne zakupy

Biuro turystyczne Wakacje.pl prowadzi politykę bonów turystycznych, czyli kuponów na wybrane podróże. Ich nabycie jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, ale też metodą motywowania lub nagradzania swoich pracowników. Bonami mogą być więc zainteresowani zarówno klienci prywatni, jak i firmy.

Poza bonami turystycznymi, warto korzystać również z licznych kodów i kuponów rabatowych, dostępnych na wielu stronach internetowych.

Jak zrealizuję kod rabatowy wakacje.pl?

Realizacja kodu rabatowego obejmuje wprowadzenie go w odpowiednim miejscu podczas składania zamówienia. Pozwoli nam to na nabycie wycieczki czy biletu w jeszcze niższej cenie.

Dokonywanie rezerwacji i metody płatności

Aby dokonać rezerwacji w serwisie Wakacje.pl należy przejść przez sześć kroków. Pierwszym z nich jest wyszukiwanie wycieczki, dzięki korzystaniu z wyszukiwarki i filtrów z konkretnymi kryteriami. Drugi krok obejmuje zarezerwowanie pobytu poprzez wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. W kroku trzecim następuje kontakt z konsultantem z serwisu Wakacje.pl oraz omówienie wszelkich formalności. Przesyłana jest również umowa. Krok czwarty związany jest z dokonywaniem płatności. Należność możemy uiścić gotówką w wybranym salonie Wakacje.pl, ale także przelewem albo kartą. W kroku piątym podpisywane są dokumenty. Można przesłać je faksem lub mailem, ale także przynieść do wybranego punktu stacjonarnego. Krok szósty obejmuje potwierdzenie godziny wylotu, co następuje najpóźniej na dwa dni przed rozpoczęciem podróży.

Opinie klientów o portalu Wakacje.pl

Odbiorcy oceniają serwis Wakacje.pl oraz sieć punktów stacjonarnych jako firmę rzetelną i podchodzącą profesjonalnie do świadczonych usług. Pozytywną opinię otrzymuje zarówno szeroki wybór wycieczek, jak również łatwość dokonywania rezerwacji. Popularnością cieszą się także bony turystyczne, pozwalające na wykupywanie wycieczek w dowolne miejsce na świecie.

Podobne Sklepy

Stena Line Traveligo.pl Empik Travel](http://www.mojekodyrabatowe.pl/empik-travel) Atraveo Travelplanet.pl Groupon Podróże Hotels.com TUI HRS.pl Lot

wakacje.pl

Nie masz pomysłu na wakacje? Nie wiesz, jakie miejsca warto zwiedzić i gdzie pojechać, aby wymarzony urlop okazał się wspaniałym przeżyciem? Z pewnością inspiracji dostarczy nam portal Wakacje.pl, stanowiący nowoczesne biuro turystyczne online, oferujące interesujące wycieczki w różne zakątki świata.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane