Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
W kruk original

W.Kruk kody rabatowe

Najnowsze kody promocyjne i zniżki do W.Kruk Październik 2019

Więcej o W.Kruk

Marka W.KRUK od 1840 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą luksusowej biżuterii dla kobiet i mężczyzn. To najstarsza firma jubilerska w naszym kraju. Marka oferuje wysokiej jakości naszyjniki, bransoletki, wisiorki, pierścionki, w tym również modele zaręczynowe, obrączki, zegarki czy biżuterię na Pierwszą Komunię Świętą. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się tak zwane „białe kruki” czyli najcenniejsze okazy w kolekcji, zwykle są to brylanty. Dystrybucja produktów opiera się o sieć ekskluzywnych salonów stacjonarnych oraz sklep internetowy, umożliwiający szybką sprzedaż i wysyłkę do klienta.

Nasz TIP Jeżeli masz jakiś problem ze swoim zakupem i potrzebujesz pomocy, odwiedź strone Kontakt. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem tel.: 782 220 002 od Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00, poprzez e-mail: infolinia@wkruk.pl lub >odpowiedni formularz.

Oficjalna Strona

wkruk.pl

Adres

W.KRUK S.A. ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków

tel.: 502 760 752 e-mail: zegarki@wkruk.pl Pn-Pt w godzinach 8:00-16:00

Opinie o marce W.KRUK

Marka W.KRUK cieszy się ogromna popularnością wśród zadowolonych klientów, którzy cenią ja za wysoką jakość produktów oraz zgodność z ponadczasowymi trendami. Wiadomo bowiem, że biżuteria jest zakupem na lata, dlatego, od producenta wymaga się dostarczania uniwersalnych artykułów, które będą pasowały do wielu stylizacji i na wiele okazji. Marka W.KRUK doskonale wpisuje się w wymagania współczesnych klientów. Ogromną popularnością cieszy się Klub Przyjaciół marki oraz eleganckie karty W.KRUK CLASSIC oraz PLATINUM.

Jak zaoszczędzić na zakupach w W.Kruk

W.Kruk oferuje szereg kodów rabatowych do wykorzystania na zakupy w sklepie. Pozwalają one na zakupienie wysokiej klasy biżuterii w atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj kod rabatowy dotyczy konkretnych produktów lub ich grup, na przykład zegarków czy pierścionków. Możesz również zgarnąć rabat poprzez aplikację W.Kruk. Aby być na bieżąco z wszelkimi promocjami i akcjami rabatowymi, warto zapisać się do naszego newslettera! Na adres mailowy będziemy przesyłać informacje o zniżkach na konkretne produkty, co pomoże w planowaniu kolejnych zakupów w W.KRUK. Warto również przyłączyć się do Klubu Przyjaciół W.KRUK. To propozycja dla estetów, ceniących rzeczy piękne i doceniające wysoką jakość. osoby, należące do klubu mogą liczyć na posiadanie ekskluzywnych kart marki, w tym kraty W.KRUK CLASSIC oraz W.KRUK PLATINUM. Karta CLASSIC pozwala na otrzymywanie 5% rabatu przy każdych zakupach i są one dodatkowo premiowane specjalnymi punktami. Punkty również możemy wymieniać na zniżki i to nawet do 10%. Posiadacz karty ma również rabat 30% na wszelkie usługi naprawcze. Jeśli w ciągu dwóch lat od założenia karty CLASSIC dokonamy w sklepie zakupów na łączną wartość 5 tysięcy złotych, stajemy się posiadaczami eleganckiej, imiennej karty PLATINUM. Uprawnia ona do 10% rabatu przy każdych zakupach oraz oczywiście są one premiowane punktami. Ponadto, posiadacz karty płaci tylko 50% za wszelkiego typu naprawy biżuterii.

Jak wykorzystać kody rabatowe W.Kruk?

Aby skorzystać z kodu rabatowego, wystarczy wprowadzić go w odpowiednim miejscu w formularzu składania zamówienia na biżuterię. Pozwoli nam to na nabycie wysokiej jakości produktów w niższej cenie lub skorzystanie z darmowej dostawy. Jeśli posiadamy zniżkę na określony typ produktów, musimy zadbać o to, aby właśnie te artykuły znalazły się w naszym koszyku zakupowym.

Posiadacze kart CLASSIC oraz PLATINUM również powinni to zaznaczyć podczas dokonywania zakupów, ponieważ przy każdej transakcji otrzymują oni rabat wysokości 5 lub 10% na całe zamówienie.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane