Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Uber original

Uber Kody Rabatowe

Najnowsze Kody Rabatowe Uber Wrzesień 2019

Jak użyć kodu rabatowego?

Wpisz kod rabatowy w formularzu zgłoszenia jako podróżujący. Powinieneś dostać zniżkę w wysokości około 15 zł na swój pierwszy przejazd. Wartość twojej zniżki będzie zależeć jednak od Twojej lokalizacji, także wybierz podróż kiedy będziesz mógł otrzymać maksymalna wartość rabatu. Zniżka zostanie automatycznie dodana do Twojego konta i będziesz mógł ją wykorzystać w przeciągu 90 dni od daty wydania.

UWAGA! Jeżeli jesteś już pasażerem UBERA, rabat nie będzie działał. Musisz być NOWYM użytkownikiem. Sorki. Nie ma zniżek dla stałych klientów, doceniajmy więc przystępne ceny przejazdów.

Jeżeli kod nie działa, to proszę poinformuj nas na naszej stronie Facebook. Wiemy, że to trochę zachodu, ale docenimy jak dasz nam znać, jeżeli jest jakiś problem z kodem. Podejmiemy kroki i naprawimy go, po to, żeby mógł służyć innym podróżującym.

Dlaczego warto korzystać z serwisu Uber

Ubera nikomu nie trzeba przedstawiać. Tak przynajmniej myślimy! :) Mega znana firma, która zrewolucjonizowała to jak poruszamy się po miastach! Nie, nie, nie, nikt już nie czeka na taksówkę, która nalicza dychę za samo "kłapnięcie drzwiami". Dziś za pośrednictwem apsa zamawiamy Ubera, ten namierza nas za pośrednictwem satelitarnego GPS i już za kilka minut samochód pojawia się gotowy, żeby zabrać Nas tam gdzie chcemy. Ale nie chodzi tylko o wygodę i za podążanie z duchem czasu. Magia Uber polega nie tylko na tym. Naszym zdaniem największe osiągnięcie UBERA to obniżenie cen ropy naftowej na rynkach światowych. Taki żarcik :) No ale, w jaki inny sposób możny wyjaśnić taki spadek cen za taksówkę?? Jakimś magicznym sposobem UBER skosił cenę za przejazdy, pomimo że pobiera mega duże prowizje od swoich kierowców. Cena którą zapłacimy jest dużo mniejsza niż to bywało w przeszłości...Duży plus dla wszystkich pasażerów. Płaczcie taksówkarze na całym świecie, dlatego że nadeszła pora UBERA.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane