Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Telepizza pl original

Tele Pizza Kody Rabatowe 2018

Najnowsze Kody Promocyjne Tele Pizza

Więcej o sklepie Tele Pizza

Jak zrealizuję kod rabatowy Telepizza

Podczas składania zamówienia przez telefon, podaj kod rabatowy osobie, która przyjmuje zamówienie. Jeśli zamawiasz przez portal, wpisz kod rabatowy w ramce, która się pojawi przy podsumowaniu zamówienia. A w razie jakichkolwiek pytań - dzwoń do obsługi. Niżej znajdziesz numer telefonu i adres e-mail.

Kontakt z obsługa klienta Telepizza

TelePizza Poland Sp. z o.o. ul. Postępu 6 02-676 Warszawa Infolinia: 801 111 111 Sekretariat: 22 869 69 00 22 869 69 69

Najlepsze kody rabatowe Telepizza

Delektowanie się pizzą jest o wiele przyjemniejsze, kiedy nie trzeba wydawać dużych pieniędzy. Dzięki nam najesz się po uszy, a różnicy w portfelu prawie nie zauważysz! Oto nasze kody rabatowe i promocje, które cieszą się największą popularnością:

Dlaczego warto kupować w Tele Pizza

Telepizza to pizzeria, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Obłędnie pyszna pizza na zawsze świeżym, naturalnym cieście. Zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowych smaków, znajdą tu coś dla siebie. Zrobiłeś się głodny?;) Zanim chwycisz za telefon i zrobisz zamówienie, sprawdź nasze kody rabatowe i promocje, a będziesz zadowolony podwójnie - szczęście składa się z małych radości, a taką niewątpliwie jest pizza tańsza o 50%!

Jak zaoszczędzić na zakupach w Telepizza

Kto nie lubi pizzy, niech pierwszy rzuci kamieniem!

Nasz Tip: Z niektórych promocji możesz skorzystać podczas wizyty w lokalu. Jednak zamawiając na dowóz, możesz zaoszczędzić o wiele więcej, a my już opowiadamy Ci, jak to zrobić!

  1. Przejdź do sekcji “zamów online” i zakładki “promocje”. Znajdziesz tam wszystkie aktualnie obowiązujące promocje i okazje - niektóre łączą się, więc warto pokombinować ;).
  2. Na stronie głównejwyświetlane są też bieżące oferty.
  3. Ale możesz oszczędzić jeszcze więcej - zapisz się do naszegonewslettera, a damy Ci znać o nowych kodach rabatowych, których nie znajdziesz na stronie. I dowiesz się o nich jako pierwszy!
  4. Oszczędzaj nawet do 50% - myśl, że połowę pizzy jesz za darmo, jest całkiem przyjemna, prawda?;)

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane