Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Tchibo original

Tchibo Kody Rabatowe 2018

Najnowsze Kody Rabatowe i Kody Promocyjne Tchibo - 2018

Przewodnik po zakupach w Tchibo

O Tchibo

W sklepie internetowym można zakupić między innymi odzież, obuwie, dodatki, zabawki dla dzieci, artykuły do domu, akcesoria do kuchni, łazienki, lampy, a także artykuły sportowe czy nawet meble.

Asortyment w sklepie internetowym podzielony został na kategorie tematyczne: - Dla niej - Dla niego - Dla dziecka - Sport i rekreacja - Meble i oświetlenie - Łazienka - Zapraszamy do stołu - Kuchnia

Dla łatwiejszego znalezienia interesujących nas artykułów, na stronie internetowej marki znajdują się czytelne zakładki. W zakładce Kolekcje Tchibo, znajdującej się na stronie, umieszczone są najnowsze kolekcje marki w atrakcyjnych cenach. Zakładka Ulubione obejmuje bestsellery z danych kategorii, wyróżniające się na tle innych produktów. W zakładce Kawa możemy zapoznać się ze sztandarowym produktem marki, czyli doskonałą kawą Tchibo. Zakładka Cafissimo obejmuje prezentację unikalnych ekspresów na kapsułki, łączących w sobie wygodę, funkcjonalność i nowoczesność. W dziale Przeceny zlokalizowane są produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Marka oferuje również nowoczesną TchiboCard, czyli ekskluzywne konto dla stałych klientów, dające możliwość korzystania z szeregu rabatów oraz innych przywilejów.

Kody rabatowe Tchibo, rabaty i okazyjne zakupy

Aby zakupy w sklepie internetowym Tchibo były jeszcze bardziej przyjemne, warto korzystać z atrakcyjnych kodów i kuponów rabatowych, pozwalających na cieszenie się licznymi zniżkami oraz rabatami.

W sklepie wielokrotnie ogłaszane są również promocje sezonowe, na przykład promocja Walentynowa, oferująca 10% rabatu na cały asortyment w sklepie Tchibo. Darmowa dostawa jest również często dostępna przy użyciu kodu rabatowego Tchibo.

Aby być na bieżąco informowanym o wszelkiego typu promocjach i zniżkach w sklepie Tchibo, warto rozpocząć subskrypcję firmowego newslettera. W wiadomościach mailowych otrzymywać będziemy informacje o najnowszych rabatach i przecenach w sklepie, z jakich będziemy mogli skorzystać podczas swoich kolejnych zakupów. Zaglądaj również regularnie na naszą stronę, aby nie przegapić żadnych kodów rabatowych Tchibo.

Jak zrealizuję kod rabatowy Tchibo?

Realizacja kodu rabatowego w sklepie internetowym Tchibo obejmuje wprowadzenie go w odpowiednim miejscu w momencie składania zamówienia. Pozwala to na zakupienie danego artykułu w niższej cenie, zmniejszenie kosztów całego zamówienia lub skorzystanie z darmowej dostawy.

Składanie zamówienia i metody płatności

Droga od wybrania produktu do zamówienia go w Tchibo jest bardzo prosto. Krok pierwszy stanowi oglądanie produktów i umieszczanie w koszyku zakupowym tych, które chcemy nabyć. Następnie przychodzi czas na to, aby się zalogować lub utworzyć nowe konto, jeśli dokonujemy zakupów w sklepie Tchibo po raz pierwszy. Krok trzeci to wybór metody płatności. Za zakupione produkty można zapłacić za pobraniem, czyli w momencie odbioru paczki. Możliwe jest również dokonanie przedpłaty, a mianowicie zrobienie przelewu, uiścić należność kartą kredytową lub skorzystać z wygodnej płatności w systemie PayPal. Później pozostaje nam już tylko zatwierdzić zamówienie i oczekiwać na dostawę zakupionych produktów.

Koszty wysyłki i warunki dostawy

Koszt zamówienia produktów w sklepie internetowym Tchibo obejmuje kwotę 12,50 złotych od zakupów do 150 złotych. Gdy wartość zamówienia przekracza 150 złotych, dostawa jest bezpłatna. Czas dostawy produktów jest różny i waha się pomiędzy czterema a ośmioma dniami roboczymi. Transport produktów odbywa się wyłącznie na terenie naszego kraju.

Opinie klientów

Firma Tchibo cieszy się uznaniem wśród klientów, jako marka rzetelna, profesjonalna i godna zaufania. Doskonałym posunięciem okazało się rozszerzenie marki o szereg nowych produktów, w tym odzież czy artykuły gospodarstwa domowego. Pozwoliło to nie tylko na zwiększenie prestiżu marki Tchibo również w innych branżach, ale także – a może przede wszystkim - na pozyskanie nowych klientów, którzy otworzyli się na markę.

Tchibo

Marka Tchibo kojarzy się nam głównie z kawą, ale obecnie marka znacznie rozszerzyła asortyment, oferując wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Rozbudowanie marki pozwoliło Tchibo nie tylko na rozwój działalności, ale również na pozyskanie nowych klientów, w gusta których trafiły nowe produkty.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane