Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Reserved original

Kody Rabatowe Reserved

Najnowsze Zniżki, Promocje i Kody Promocyjne Reserved Wrzesień 2019

Przewodnik po zakupach

Do dziś wiele osób jest zaskoczonych informacją, że Reserved jest polską marką. W niecałe 20 lat odniosła ogromny sukces i jest znana nie tylko w Polsce i Europie, ale także w Emiratach Arabskich! To marka typu fast fashion. Oznacza to, że projektanci w błyskawicznym tempie odpowiadają na bieżące trendy z wybiegów mody - co trzy tygodnie kolekcje w sklepach są aktualizowane o nowe wzory i modele.

Czy styl proponowany w Reserved jest dla Ciebie?

Jeśli kochasz modę, uważnie obserwujesz trendy uliczne, designerskie inspiracje z instagrama - jasne, że tak! Z myślą o takich osobach powstała linia Street fashion.

A może jest tak, że najważniejszy dla Ciebie jest indywidualizm i wyróżniający się charakter stylizacji? Potrafisz łączyć trendy, bawisz się modą i kreujesz coś własnego? Nurt YFL Young Fashion Lab jest właśnie o Tobie!

Jeżeli inspirujesz się trendami i bardzo ważne jest dla Ciebie podkreślenie swojego stylu na codzień w pracy i biurze, linia Modern odpowie na Twoje potrzeby; to bogata paleta propozycji mody casualowej, bardziej formalnej.

Do tego równoległym torem biegnie Reserved KIDS moda dla dzieci i młodzieży w wieku 0-14 lat. To wygodne i atrakcyjne, pasujące do całej wizji Reserved ubrania i akcesoria.

Reserved w mediach społecznościowych

Obecność w mediach społecznościowych to być albo nie być na rynku dla wszystkich firm odzieżowych. Reserved może być wzorem dla innych marek, jak robić to dobrze. Aby być na bieżąco z trendami, najnowszymi kolekcjami i promocjami, obserwuj markę na Facebooku oraz Youtubie. Główna strona w Reserved jest swojego rodzaju kreacją społeczności - atrakcyjne lookbooki, inspiracje i dialog prowadzony z odbiorcami i fanami marki tylko potwierdza, że moda Reserved to nie tylko styl ubierania, ale też styl życia.

Dane firmy Reserved

LPP S.A. Ul. Łąkowa 39/44, 80‑769 Gdańsk, Polska.

Bezpłatna infolinia sklepu: 800 800 011 PN-PT 9:00-19:00 SB 10:00-17:00

Infolinia sklepów stacjonarnych: +48 58 76 96 900 PN-PT 10:00-15:00

Dlaczego warto kupować w sklepie Reserved?

Reserved to polska marka odzieżowa błyskawicznie odpowiadająca na najnowsze trendy z wybiegów. Dedykowana dla wszystkich: kobiet, mężczyzn i dzieci. Dla każdego miłośnika mody street fashion, indywidualisty, a także fanów wygodnego, ale wyróżniającego się charakterem stylu. Szukając inspiracji w Reserved, nie musisz obawiać się o brak spójności i krzykliwość - twórcy marki dostosowują modowe tendencje z wybiegów tak, by kolekcje odzieżowe pasowały do codziennego stylu zarówno casual, jak i ulicznego. To marka, która co trzy tygodnie ubogaca sklepy o nowe wzory i kroje, dlatego co chwilę pojawiają się atrakcyjne okazje, wyprzedaże i kody rabatowe. Te najlepsze natychmiast udostępniamy Tobie tutaj.

Jak kupować taniej w Reserved

Z taką samą prędkością, z jaką projektanci odpowiadają nowymi kolekcjami na trendy, pojawiają się okazje do zakupów w niższych cenach. Aby trafić na najlepsze promocje, korzystaj z kodów rabatowych i sezonowych, okazjonalnych wyprzedaży. Nawigacja sklepu online jest bardzo intuicyjna. W każdej zakładce dedykowanej kobietom, mężczyznom i dzieciom, znajdują się podświetlone na czerwono linki z informacją o zniżkach do 40%, 50% a nawet 70%! Warto równocześnie polować na kody rabatowe, które pozwalają obniżyć ceny już przecenionych produktów. Jednak żeby być na bieżąco i nie przegapić niczego, trzeba poświęcić sporo czasu, chyba że… zapiszesz się do naszego newslettera - wtedy o najlepszych rabatach dowiesz się od razu i jako pierwszy. Czas to pieniądz, a my pomagamy zaoszczędzić Ci jak najwięcej :)!

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane