Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Njumobile pl original

NJU Mobile Kody Rabatowe

Najnowsze Kody Promocyjne NJU Mobile Dla Ciebie Wrzesień 2019

Przewodnik po Zakupach

 Rozmawiaj ile chcesz, czyli o NJU Mobile

NJU Mobile to nowoczesny operator komórkowy, który szturmem zdobywa rynek. Kojarzy się nam przede wszystkim w reklamami, których bohaterem jest sympatyczny żółty stwór o ciekawym, śmiesznym głosie. Operator przekonuje, ze w NJU możemy rozmawiać ile chcemy i że zawsze tanio jest lepsze niż czasami tanio.

Kalkulator Njumobile

Akcje promocyjne NJU przyciągają klientów jak magnes. Marka oferuje zarówno startery z rachunkiem, na kartę, jak i doładowania konta. Na stronie znajduje sir również nowoczesny kalkulator, który szybko i sprawnie wyliczy nam, ile powinniśmy zapłacić, jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z konkretnej oferty. Bez problemu przeniesiemy swój aktualny numer do NJU, wybierając określony pakiet usług.

Warto odwiedzić także NJU Market, który oferuje nowoczesne telefony komórkowe różnych marek oraz interesujące gadżety, w tym koszulki, głośniki, etui na tablet, czapki, piłki plażowe, kubki czy urocze pluszaki. W markecie znajdziemy także dzwonek na telefon i tapety oraz wygodnie pobierzemy je na swój telefon.

Startery NJU

NJU oferuje również szereg usług dodatkowych i pakiety na Internet. Popularnością cieszą się także startery NJU, czyli oferta na kartę. Najtańszy starter możemy mieć już za 4 złote. W NJU szybko i sprawnie doładujemy swój telefon. Na wielu stronach internetowych znajdują się kody rabatowe do NJU, startery oraz oferty zniżkowe, które można wykorzystywać na SMS-y, MMS-y czy korzystanie z Internetu.

Promocje NJU

Operator organizuje również wiele czasowych akcji promocyjnych, cieszących się ogromnym zainteresowaniem. Popularnością cieszy się także promocja, obejmująca korzyści za polecaniu NJU Mobile. Można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym karty prezentowe do sieci sklepów Empik oraz doładowania.

Zniżki i upusty NJU

Na zniżki oraz upusty mogą także liczyć stali klienci NJU Mobile. Siec honoruje swoich wiernych odbiorców, proponując im dodatkowe bonusy w postaci darmowych doładowań czy nielimitowanego korzystania z Internetu.

Opinie klientów o NJU Mobile

Sieć komórkowa NJU Mobile cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród odbiorców. Na jej korzyść przemawia brak długoletnich umów oraz niskie koszta za korzystanie z telefonu. To właśnie jest misją marki: oferowanie wysokiej jakości usług w atrakcyjnych cenach oraz przygotowanie rozbudowanej oferty dla każdego. Propozycje są również bardzo elastyczne: możemy zmienić wybrana ofertę w dowolnym czasie, zakupić nowy telefon, zrezygnować z niektórych usług i zdecydować się na inne: wszystko wedle naszego uznania oraz aktualnych potrzeb.

Dlaczego warto kupować w sklepie NJU Mobile?

NJU Mobile oferuje tanie rozmawianie oraz mobilny internet w najlepszej cenie na rynku. Już od 29 zł za cały pakiet. Szukasz kodów rabatowych oraz promocji, dzięki którym zaoszczędzisz jeszcze więcej? Na naszej stronie znajdziesz wszystkie aktualne promocje, także sprawdź je i nie przepłacaj!

Jak zaoszczędzić na zakupach w NJU Mobile

Można stwierdzić, że wszystkie oferty NJU są akcjami promocyjnymi, ponieważ proponowane są wyjątkowo atrakcyjne warunki cenowe, w porównaniu do pozostałych operatorów. NJU proponuje ofertę podstawową z rachunkiem, która obejmuje rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet w abonamencie. Warto skorzystać także z usług, które obniżają koszty. Polegają one na uiszczaniu określonej kwoty i cieszenie się dodatkowymi bonusami, na przykład nielimitowanym Internetem.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane