Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Media expert original

Media Expert Kody Rabatowe 2018

Najnowsze Kody Rabatowe i Promocje Media Expert - 2018

Przewodnik po zakupach Media Expert

Sieć sprzedaży Media Expert opiera się o szereg punktów stacjonarnych, zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz kanał internetowy, jakim jest profesjonalny sklep online. Sklep wirtualny stanowi odpowiedź na zwiększające się wymagania współczesnych klientów, którzy oczekują rozwiązań innowacyjnych i wygodnych, wpisujących się w ich tryb życia.

Sklep internetowy Media Expert z pewnością doskonale je spełnia, będąc serwisem wygodnym w użytkowaniu, estetycznym i profesjonalnie zaprojektowanym. Są w nim dostępne te same produkty, które sprzedawane są w punktach stacjonarnych, co daje możliwość wcześniejszego zapoznania się ze specyfiką konkretnych artykułów i dokonanie zakupu, czy to kanałem internetowym czy tradycyjnym.

Produkty w sklepie są podzielone na kategorie tematyczne, co ułatwia znalezienie konkretnego artykułu. Można wybierać spośród wielu kategorie, takich jak:

 • Telewizory i RTV
 • AGD do zabudowy
 • AGD
 • AGD małe
 • Komputery i ablety
 • Foto i kamery
 • Telefony i smartfony
 • Rowery i skutery
 • Konsole i gry
 • Sport i rekreacja
 • Dla dzieci
 • Dom i ogród
 • Filmy i muzyka

Media Expert kieruje swoją ofertę zarówno do klientów prywatnych, jak placówek, instytucji i firm różnych branż.

Jak oszczędzić na zakupach w Media Expert?

Używaj kodów rabatowych, aby obniżyć cenę zakupów

Zakupy w sklepie internetowym Media Expert są przyjemniejsze dzięki możliwości skorzystania z szeregu kuponów i kodów rabatowych. Mogą one obejmować cały asortyment sklepu lub obowiązywać tylko w przypadku konkretnych artykułów lub grup produktów.

Karta prezentowa

Ciekawą propozycją jest również karta prezentowa, pozwalająca na zrobienie niespodzianki dla bliskiej osoby. Media Expert oferuje karty prezentowe w trzech nominałach: 50 złotych, 100 złotych oraz 250 złotych. Można również zdecydować się na kartę o niezdefiniowanej wartości, wahającej się od 10 do aż 1000 złotych.

Zapisz się na newslettery Media Expert i Mojekodyrabatowe

Aby być powiadamianym o aktualnych promocjach i akcjach rabatowych warto subskrybować firmowy newsletter. Po zapisaniu się do mailingu reklamowego otrzymujemy jednorazowy rabat w wysokości 10 zł na swoje kolejne zakupy.

Jak zrealizuję kod rabatowy Media Expert?

Celem zrealizowania posiadanego kodu lub kuponu rabatowego należy wprowadzić go w odpowiednim miejscu w formularzu dokonywania zamówienia. Wiele kuponów odnosi się do konkretnych produktów, co obliguje nas do zakupu określonych artykułów, aby skorzystać z posiadanej zniżki.

Składanie zamówienia i metody płatności

Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Media Expert obejmuje wybranie konkretnych produktów, umieszczenie ich w koszyku zakupowym oraz dokonanie płatności. Za swoje zakupy zapłacić można przy odbiorze zamówienia lub wcześniej. Przedpłata obejmuje dokonanie przelewu bankowego, internetowego, skorzystanie z możliwości szybkich płatności online lub płatność kartą kredytową. Media Expert umożliwia również dokonywanie płatności w wygodnych ratach.

Koszty wysyłki i warunki dostawy w Media Expert

Koszty wysłania i dostarczenia paczki uzależnione są zarówno od wielkości zamówienia, jak i sposobu jego dowozu. Każde zakupy możemy odebrać osobiście we wskazanym przez siebie punkcie stacjonarnym Media Expert.

Produkty można również zamówić z dostawą pod wskazany adres, czy to do miejsca zamieszkania czy pracy. Zaletą takiego rozwiązania jest stały kontakt z konsultantem Media Expert, który może na bieżąco informować nas o stanie naszego zamówienia oraz terminie dostarczenia paczki.

Swoje zamówienie można odebrać również w wybranym paczkomacie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. System skrytek pocztowych jest doskonałym wyjściem dla osób zapracowanych, które nie mają czasu oczekiwać na kuriera ani wybrać się do marketu w celu odebrania zamówienia.

Opinie klientów o Media Expert

Media Expert cieszy się opinią sklepu rzetelnego i profesjonalnie podchodzącego do handlu online. Klienci doceniają różnorodność produktową oraz wysoką jakość obsługi.

W sklepie internetowym Media Expert znajdziecie produkty RTV, AGD, komputery, artykuły fotograficzne, produkty do domu ogrodu, rower i skutery, filmy i muzykę, artykuły sportowe i rekreacyjne, konsole i gry, telefony i smartfony, produkty dla dzieci i wiele innych. Marka Media Expert cieszy się uznaniem jako jedna z największych i najpopularniejszych w branży RTV i AGD. Od wielu lat zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu dla wymagających klientów, proponując odbiorcom różnorodne artykuły w atrakcyjnych cenach. A na naszej stronie znajdziecie kody rabatowe Media Expert. Skorzystaj z kodu, aby otrzymać zniżkę na zakupy!

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane