Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Mcdonalds original

McDonalds kody rabatowe

Najnowsze kupony na McDelivery – dostawa z McDonald’s Wrzesień 2019

O McDonald’s

McDonald’s to jedna z najbardziej znanych sieci restauracji fast food na świecie i zapewne przynajmniej raz w życiu każdy z nas w niej zawitał. Mimo iż sieć kojarzy się nam zazwyczaj propozycjami dla dzieci oraz daniami niezdrowymi, przygotowała ofertę również dla dorosłych, w tym i tych którzy dbają o linię.

W menu znajdziemy smaczne kanapki, sałatki, ciastka, napoje zimne i gorące, a także pyszne desery. Dania możemy łączyć w zestawy, co jest atrakcyjne cenowo. Do zestawów dla dzieci zawsze dodawana jest zabawka oraz zdrowy dodatek, w tym owoc, jogurt lub sok.

Od czasu do czasu restauracjach McDonald’s pojawiają się smaczne nowości, na przykład kanapki, przygotowywane z sezonowych produktów lub tego, co akurat jest w modzie w sektorze gastronomicznym. Wiele z tych nowości spotyka się z tak pozytywnymi komentarzami wśród odbiorców, że zostają dodane do stałej oferty i zostają w menu na dłużej.

W McDonald’s zjeść można również znaczne śniadanie. Produkty z oferty śniadaniowej serwowane są do około godziny 11.00. Wiele restauracji czynnych jest całą dobę.

Jak wykorzystać kupony rabatowe?

Kody rabatowe wykorzystuje się w niezwykle prosty sposób. Możemy je okazać przy kasie lub skorzystać z nich w specjalnych, interaktywnych kasach samoobsługowych kasach, które instalowane są w coraz to większej liczbie restauracji. Jeśli zakupujemy produkty przy kasie, kupony okazujemy w wersji papierowej (otrzymane w restauracji lub wydrukowane ze strony), a kasjer skanuje kod i nalicza odpowiedni rabat do wybranego zestawu. Jeśli posiadamy bon w wersji elektronicznej, okazujemy go na ekranie swojego telefonu. Korzystając z aplikacji, również kod i upust mamy zawsze przy sobie. Nieco inaczej kwestia ma się w przypadku korzystania z kas interaktywnych. Jeśli chcemy zakupić produkty z rabatem, musimy zaznaczyć na ekranie, że posiadamy kod rabatowy. W wersji papierowej, jak i elektronicznej skanujemy go w odpowiednim miejscu i czekamy, aż system naliczy rabat. Oferowanie atrakcyjnych kodów rabatowych jest w sieci McDonald’s powszechne i powtarzalne. Zazwyczaj, kiedy ważność traci jedna porcja kuponów, w restauracjach oraz na stronie internetowej błyskawicznie pojawiają się nowe, co sprawia, że w lokalach nigdy nie braknie klientów. Jak widać, oferta oraz kupony rabatowe McDonald’s spotykają się z ogromnym zainteresowaniem odbiorców w różnym wieku. Dzieci z chęcią korzystają z kuponów na zestawy Happy Meal, kawosze polują na rabaty z kawą, a amatorzy fast food szukają kuponów ze swoimi ulubionymi kanapkami i dodatkami. W razie jakichkolwiek problemów z dostępem do kodów rabatowych lub skorzystaniem z nich, wsparciem służy obsługa restauracji oraz biuro obsługi, z jakim można skontaktować się za pośrednictwem strony firmowej sieci.

Jak oszczędzić na zakupach McDonalds?

McDonald’s dokłada wszelkich starań, aby klienci korzystali z rozbudowanej i ciekawej oferty produktowej, wzbogacanej regularnie o kody rabatowe i kupony promocyjne, obejmujące zarówno poszczególne produkty, jak i całe zestawy.

Kody rabatowe pozwalają na nabycie ulubionych dań w jeszcze niższych cenach. Dostępne są one zarówno w wersji papierowej w restauracjach, jak i na stronie internetowej. Kody można pobrać i wydrukować lub pobrać je na telefon i za pośrednictwem specjalnej aplikacji okazać w kasie McDonald’s.

Promocje najczęściej obejmują zestawy produktów, na przykład kanapka, frytki i napój lub zestaw z deserem. Mogą również obejmować poszczególne produkty, na przykład dwie porcje frytek w cenie jednej lub dwie kawy mrożone w atrakcyjnej cenie. Latem popularnością cieszą się kupony, obejmujące desery, lody i zimne napoje.

Kupony rabatowe dotyczą zarówno oferty klasycznej, zestawów dla dzieci, jak i oferty śniadaniowej oraz McCafe, w tym smacznych ciast i kaw. Te ostatnie zrealizować można jedynie w restauracjach, gdzie znajduje się kawiarnia McCafe. W wielu przypadkach mamy także do czynienie z kuponami do realizacji w McDonald’s czynnych 24 godziny na dobę. Wtedy nierzadko promocja obejmuje zakup produktów w godzinach nocnych.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane