Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Lufthansa original

Lufthansa Kody Rabatowe

Najnowsze Kody Rabatowe i Kody Promocyjne Lufthansa Wrzesień 2019

Lufthansa - Często zadawane pytania

Portal Lufthansa jest odpowiedzią na wymagania zarówno klientów prywatnych, jak i firm. Pozwala bowiem na zarezerwowanie hotelu na rodzinne wczasy, samochodu na romantyczny wyjazd we dwoje, jak również biletu na lot w interesach.

Niekwestionowaną zaleta portalu jest zakładka Informacje i usługi, w jakiej znajduje się wiele ważnych danych, istotnych z punktu widzenia planowania podróży. Dowiemy się między innymi, jak przygotować się do podróży, zaplanować lot, jak przebiega odprawa, co dzieje się na lotnisku oraz na pokładzie samolotu.

Jak dokonać rezerwacji i metody płatności?

Aby dokonać rezerwacji w serwisie, warto skorzystać z łatwej w obsłudze wyszukiwarki konkretnych produktów lub usług. Znajduje się ona po prawej stronie w portalu i umożliwia znalezienie zarówno biletu na lot, hotelu czy samochodu do wynajęcia. Jest to możliwe dzięki wygodnym zakładkom, pozwalającym na przełączenie w wyszukiwarce żądanego kryterium.

Jeśli chcemy zarezerwować lot, wybieramy miejsce wylotu, miejsce docelowe, daty wyjazdu oraz liczbę osób, która wybiera się w podróż. Jeśli podróżujemy z dziećmi, również zaznaczamy w wyszukiwarce tą opcję. Niezmiernie istotne jest również zdecydowanie się na konkretną klasę lotu. Do wyboru mamy klasę pierwszą, biznesową, ekonomiczną oraz ekonomiczną Premium.

Jeżeli chcemy wynająć samochód przełączamy w wyszukiwarce opcję „Samochód”, wybieramy miejsce i datę odbioru oraz zwrotu. W tym wypadku także podajemy klasę auta, która najbardziej nas interesuje.

Kliknięcie w kolejną zakładkę w wyszukiwarce pozwala nam na znalezienie miejsca w hotelu. W tym wypadku musimy wybrać zarówno miejsce docelowe, ramy czasowe pobytu, jak również ilość pokoi jedno oraz dwuosobowych, jakie chcemy wynająć.

Jeśli mamy bardziej sprecyzowane oczekiwania, warto skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej, zarówno w przypadku lotów, samochodów, jak i hoteli. Podanie swoich wymagań pozwoli nam na otrzymanie indywidualnie sprofilowanych wyników, spośród których wybieramy te, które najbardziej nam odpowiadają.

 Jak Lufthansa jest oceniana przez użytkowników?

Klienci oceniają portal Lufthansa jako profesjonalny i nowoczesny. Pozytywnie wyrażają się na temat zarówno elastycznego podejścia do rezerwacji biletów czy hoteli, jak również wygody dokonywania poszczególnych operacji. Portal Lufthansa oceniany jest jako doskonale wpisujący się w oczekiwania współczesnych, wymagających odbiorców. Na jego korzyść przemawia również przyjemny design oraz intuicyjna nawigacja na stronie.

Dlaczego warto dokonać rezerwacji z Lufthansa

Serwis Lufthansa jest nowoczesnym portalem turystycznym, oferującym kompleksowe usługi w zakresie dokonywania rezerwacji biletów lotniczych, hoteli czy samochodów do wynajęcia. Te trzy grupy usług dostępne są dzięki przyjaznej wyszukiwarce, pozwalającej na szybkie i dokładne sprofilowanie wyników, względem oczekiwań odbiorców.

Jak zaoszczędzić na podróżach z Lufthansa?

Aby rezerwować bilety, hotele i auta jeszcze taniej, warto korzystać z szeregu kuponów i kodów rabatowych Lufthansa, znajdujących się na wielu stronach internetowych. Już sam jednak portal oferuje nam wiele atrakcyjnych zniżek na konkretne produkty. Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami, warto subskrybować firmowy newsletter.

Na uwagę zasługuje także program Miles & More, pozwalający na naliczanie przebytych mil oraz wykorzystywanie ich przy rezerwacji kolejnych podróży poprzez zamianę mil na bilety lotnicze.

Warto zaglądać również do zakładki Oferty i pomysły. Znajdują się tam miedzy innymi loty i hotele w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Można dzięki temu wybrać się w przyjemną podróż, płacąc za nią naprawdę niską cenę.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane