Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Lot original

Lot.pl kody rabatowe

Najnowsze kody i zniżki na tanie loty Wrzesień 2019

O LOT

Lubimy latać samolotami, bo to szybkie i wygodne. i… niedrogie, choć nie zawsze. Niskimi cenami lotów możemy chwalić się, gdy wiemy usług jakiego przewoźnika korzystać. Należy do nich PLL Lot, czyli Polskie Linie Lotnicze, oferujące wysokiej klasy loty w różne miejsca w kraju oraz na świecie. Gdzie możemy polecieć z lot.pl? W bardzo wiele miejsc, w tym w miasta naszego kraju, siatka połączeń obejmuje wszystkie, najważniejsze polskie lotniska: Warszawę, Gdańsk, Katowice, Poznań, Kraków, Rzeszów, Szczecin, Olsztyn oraz Wrocław. Możemy wybrać się również w podróż zagraniczną. Lot.pl proponuje loty do wielu krajów europejskich, w tym Belgii, Chorwacji, Danii, Litwy, Holandii, Włoch czy Norwegii. Są również o wiele dalej położone punkty docelowe, w tym Kanada, USA czy Singapur.

Nasz TIP Jeżeli masz jakiś problem ze swoim zakupem i potrzebujesz pomocy, odwiedź strone Kontakt. Skontaktuj się telefonicznie, poprzez email lub odpowiedni formularz.

Poza rezerwacją lotów, serwis umożliwia wyszukiwanie hotelu w miejscu pobytu lub wypożyczenie samochodu na czas naszych wakacji lub podróży służbowej.

Jak wykorzystać kody rabatowe?

Kod rabatowy lot wykorzystujemy poprzez wprowadzenie go w wyznaczonym miejscu podczas dokonywania rezerwacji. Pamiętajmy, że kupon obowiązuje na lot na konkretnych warunkach, na przykład do danego miejsca, daną maszyną czy dla konkretnej osoby (dziecka, studenta czy seniora). Aby z niego skorzystać muszą zostać więc spełnione odpowiednie warunki rezerwacji. Dzięki licznym kodom możemy sporo zaoszczędzić na naszych podróżach, czy to wyjeździe na wczasy czy podróży służbowej.Kody Rabatowe, promocje i tanie latanie z Lot

Aby skorzystać z wielu promocji Lot warto zapisać się na newsletter. Wtedy jako pierwszy dowiesz się o najnowszych promocjach cenowych oraz upustach na przeloty krajowe i międzynarodowe.

Warto również regularnie odwiedzać mojekodyrabatowe.pl, gdyż nieustannie poszukujemy i dodajemy nowe oferty promocyjne i kody rabatowe Lot.

Lot oferuje loty do 53 miejsc na całym świecie włączając Londyn, Nowy York, Amsterdam, Toronto, Chicago, Moskwę i od niedawna również bezpośrednio do Pekinu.

Będąc klientem Lotu możesz wygodnie odprawić się przez Internet na 24h przed odlotem. Do wyboru masz miejsce w samolocie oraz rodzaj posiłku na pokładzie samolotu.

Dlaczego warto dokonać rezerwacji z Lot

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują przeloty na terenie niemalże całego świata w ramach programu Star Alliance. Lot to zaufany przewoźnik, a którego usług rocznie korzysta ponad wiele milionów pasażerów. Firma powstała w 1929 roku i od tego czasu cieszy się zaufaniem podróżujączch.

Jak podróżować samolotem jeszcze taniej?

Korzystajmy z kodów rabatowych lot.pl, pozwalających nam na obniżenie ceny rejsu nawet w obie strony! Atrakcyjne oferty dotyczą lotów krajowych i międzynarodowych, w tym podróży typu last minute. Kody rabatowe są różne, pozwalają nam na otrzymanie zniżki na kornety lot lub rejsy w danym okresie albo do danego miejsca. Popularnością cieszą się kupony rabatowe na nowe połączenia, loty krajowe, loty grupowe lub rejsy dla niemowląt i dzieci. To doskonała oferta dla rodzin, które chcą wybrać się w podróż z pociechami: maluchy podróżują o wiele taniej i możemy zaoszczędzić na wycieczce.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane