Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
La redoute original

La Redoute Kody Rabatowe 2018

Najnowsze promocje i oferty La Redoute

Przewodnik po zakupach

Nowoczesne produkty La Redoute

La Redoute to nowoczesna przedsiębiorstwo, które od ponad 15 lat obecne jest na szwajcarskim rynku i dostarcza wysokiej jakości produkty dla wymagających odbiorców. Zajmuje się dystrybucją między innymi odzieży, obuwia, dodatków oraz artykułów dekoracyjnych.

Wszystko zaczęło się już w 1837 roku, kiedy to skromny syn rolników otworzył przędzalnię i tym samym dał początek prawdziwemu, modowemu imperium. Później jego syn przejął rodzinny biznes i otworzył fabrykę na skrzyżowaniu dwóch ulic. Jedną z nich była… La Redoute. W 1928 roku ukazał się pierwszy katalog marki… i tak zaczęła się rozwijać La Redoute, która dziś jest znaną i cenioną firmą z wieloletnią tradycją.

Marka zawsze była jak najbliżej kobiet, wielbicielek stylu i najnowszych trendów. Jednocześnie jednak dawała im możliwość życia w zgodzie z własnymi przekonaniami oraz zachowanie indywidualności.

Firma posiada trzy, ekskluzywne, własne marki dla kobiet. Pierwsza z nich to Mademoiselle R, oferująca odzież damską w stylu retro. Soft Grey proponuje ubrania dla kobiet na co dzień, dająca możliwość tworzenia nowoczesnych i wygodnych stylizacji. Z kolei Laura Clément to marka elegancka, wyrafinowana i ponadczasowa. Wszystkie marki czerpią z klasycznej mody paryżanek.

LaRedoute posiada własną stronę internetową, dzięki której umożliwia wygodną i nowoczesną sprzedaż online. Rozbudowany asortyment produktowy podzielony został na kategorie tematyczne. Pierwsza z nich to Kobieta. Klientki mogą poszukiwać dla siebie artykułów w następujących podkategoriach: Odzież, Bielizna, Buty i Akcesoria oraz Duże Rozmiary. Mężczyźni z kolei posiadają trzy podkategorie: Odzież, Buty i Akcesoria oraz Duże Rozmiary. Marka oferuje także wysokiej jakości produkty dla dzieci w podkategoriach: Niemowlę – Dziewczynka, Niemowlę – Chłopiec, Dziewczynka, Chłopiec oraz Buty i Akcesoria. W kategorii Dom zakupimy Tekstylia oraz Dekoracje.

Warto zaglądać również o działu Promocje. Znajdują się tam ciekawe oferty rabatowe z działu Kobieta, Mężczyzna, Dziecko i Dom.

Składanie zamówienia i metody płatności

Zamówienie składa się za pośrednictwem strony internetowej i nowoczesnego panelu klienta. Za zakupy zapłacić można kartą płatniczą lub dzięki systemowi PayPal. Za dostarczanie produktów odpowiada firma kurierska UPS.

Opinie o La Redoute

La Redoute to wymarzone miejsce dla kobiet nowoczesnych, świadomych swojej wartości, kochających modę ale nie podążających ślepo za najnowszymi trendami. To połączenie tradycji z nowoczesnością, co spotyka się z wyjątkowo pozytywnym odzewem wśród klientów, wśród których coraz więcej jest również mężczyzn i dzieci. Odbiorcy pozytywnie wyrażają się na temat rozbudowanego asortymentu marki, profesjonalizmu obsługi oraz wysokiej jakości oferowanych produktów.

Jak zaoszczędzić na zakupach w La Redoute

La Redoute to francuska moda na każdą kieszeń. Aby zakupy w LaRedoute były jeszcze przyjemniejsze, warto skorzystać z licznych kodów rabatowych, dostępnych na naszej stronie. Pozwalają one na zakup wysokiej jakości produktów w niższych cenach. Aby otrzymywać najnowsze oferty rabatowe, warto subskrybować nasz newsletter. W wiadomościach reklamowych znajdować się będą informacje o aktualnych akcjach promocyjnych w LaRedoute. Każdy, kto napisze się do newslettera otrzymuje również rabat w postaci zniżki 10% na swoje kolejne zamówienie.

Jak wykorzystać kody rabatowe?

Aby wykorzystać posiadany kod rabatowy, należy wprowadzić go w odpowiednie miejsce podczas składania zamówienia. Kwota rabatu zostaje automatycznie odjęta od sumy, jaką przyjdzie nam zapłacić za nasze zakupy.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane