Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Hotels com original

Kody rabatowe Hotels.com

Najnowsze zniżki i kupony Hotels.com Październik 2019

Więcej o Hotels.com

Firma znana jest jako nowoczesny pośrednik pomiędzy wynajmującym a obiektem noclegowym. Rozbudowana oferta hotels.com adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm czy grup turystów.

Oferta serwisu obejmuje ponad 290 tysięcy obiektów noclegowych, zlokalizowanych w 60 krajach na całym świecie.

Bez względu na to, czy szukamy hotelu na rodzinne wczasy, romantyczny wyjazd we dwoje, spontaniczny wypad z przyjaciółmi czy delegację, z pewnością w serwisie hotels.com odszukamy obiekt, który wpisuje się w nasze oczekiwania. Umożliwia to wygodna wyszukiwarka, znajdująca się an stronie.

Na dole strony znajduje się lista najpopularniejszych miast, które najchętniej odwiedzają turyści. Przy każdym mieście widnieje po kilka najlepszych hoteli, jakie się w nim znajdują wraz z cenami. W ten sposób możemy szybko zorientować się, co ma do zaoferowania konkretne miasto, jeśli zamierzamy odwiedzić je przy okazji wakacji lub służbowego wyjazdu.

Dokonywanie rezerwacji i metody płatności

Aby zarezerwować pokój w hotelu za pośrednictwem serwisu hotels.com należy wybrać interesujący nas obiekt, używając w tym celu nowoczesnej wyszukiwarki, znajdującej się na stronie. W pierwszym polu należy wpisać cel podróży. Może to być miejsce lub konkretny obiekt wraz z adresem. Następnie określamy ramy czasowe naszej podróży, czyli dzień zameldowania oraz wymeldowania. Automatycznie generuje się również liczna noclegów w konkretnym hotelu. Później pozostaje nam już tylko wybrać pokój ze względu na ilość osób, jaka wybiera się na wczasy czy wyjazd służbowy.

Po kliknięciu przycisku „Szukaj” zostajemy przekserowani na stronę z wynikami, gdzie znajdują się jedynie te propozycje, które są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Pozwoli nam to na zdecydowanie się na hotel, jakiego naprawdę potrzebujemy oraz znacznie skróci czas przeszukiwania wszystkich propozycji serwisu.

Opinie klientów o Hotels.com

Klienci oceniają serwis jako profesjonalny oraz nowocześnie podchodzący do prowadzonej działalności. pozytywnie wyrażają się na temat rozbudowanej oferty obiektów noclegowych oraz łatwości dokonywania rezerwacji. Popularnością cieszy się również program lojalnościowy firmy, obejmujący otrzymanie gratisowego noclegu, po zarezerwowaniu 10 za pośrednictwem strony.

Jak zrealizować kod rabatowy Hotels.com

Realizacja kodu rabatowego obejmuje wprowadzenie go w odpowiednim miejscu w momencie dokonywania rezerwacji i zatwierdzenie kodu. Pozwala to na zarezerwowanie pokoju w hotelu w niższej cenie, cieszą się z komfortowego wypoczynku. Po zatwierdzeniu kod zniżki zostanie dodany i cena rezerwacji przeliczona z ujęciem rabatu.

Jak zaoszczędzić na rezerwacjach z Hotels.com

Aby rezerwować pokoje w hotelach na hotels.com jeszcze taniej, warto korzystać z licznych kodów rabatowych! Wykorzystanie ich pozwala nam na nocowanie w komfortowych warunkach za niewielkie pieniądze, co znacznie podnosi wartość rodzinnych wczasów, wyjazdu z przyjaciółmi czy podróży służbowej. Kod rabatowy dodamy w strefie koszyka, aby otrzymać dodatkowy zniżkę na rezerwację.

Poszukując konkretnych noclegów na stronie można trafić również na atrakcyjne oferty cenowe, dające możliwość zarezerwowania hotelu na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Warto zapoznać się z ofertą dnia, wycieczkami last minute oraz możliwością zdobywania bezpłatnych noclegów, dzięki udziałowi w programie lojalnościowym. Udział w nim polega na zdobywaniu noclegów, poprzez dokonywanie kolejnych rezerwacji. Gdy zarezerwujemy za pośrednictwem serwisu 10 noclegów, kolejny otrzymujemy gratis. Opłacamy jedynie podatki i już możemy cieszyć się przyjemnym urlopem w pięknym miejscu.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane