Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Frisco original

Frisco Kody Rabatowe

Działające Kupony Rabatowe Frisco Sierpień 2019

Więcej informacji o Frisco

Coraz więcej osób chętnie kupuje różne produkty przez Internet, oceniając zakupy online jako szybkie i wygodne. Dotyczy to również produktów spożywczych, które coraz częściej nabywamy drogą internetową. Pojawia się więc coraz więcej serwisów, umożliwiających ich kupno oraz dostarczenie towarów pod wskazany adres. Jednym z nich jest Frisco.

W sklepie znajdziemy więc zarówno podstawowe produkty spożywcze, żywność ekologiczną, artykuły kosmetyczne, higieniczne jak i odżywki dla dzieci.

W supermarkecie można zamówić również kosz prezentowy dla bliskiej osoby.

Składanie zamówienia i metody płatności

Aby złożyć zamówienie, należy umieścić wybrane produkty w koszyku zakupowym oraz zdecydować się, w jaki sposób zapłacimy za swoje zakupy. Możemy opłacić je przy odbiorze paczki lub wcześniej. Supermarket Frisco honoruje karty kredytowe, przelewy tradycyjne i internetowe oraz płatność bonami zakupowymi.

Koszty wysyłki i warunki dostawy

Przesyłki z zakupami, dokonanymi w sklepie internetowym Frisco dostarczane są na dwa sposoby: za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz FriscoVana.

Jeśli zdecydujemy się na kuriera, za zakupy możemy zapłacić kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub internetowym.

W przypadku korzystania z usług FriscoVana mamy do wyboru wszystkie rodzaje płatności, włącznie z opłaceniem należności przy odbiorze przesyłki oraz uiszczenie opłaty z wykorzystaniem bonów.

Dostawa zamówienia o wartości powyżej 100 złotych jest bezpłatna. Dotyczy to pierwszej przesyłki. Można również wykupić specjalny pakiet bezpłatnych dostaw.

Opinie klientów Frisco.pl

Klienci chętnie dokonują zakupów w supermarkecie Frisco ze względu na jego nowoczesne podejście do sprzedaży online oraz różnorodność produktową. W jednym miejscu można bowiem zaopatrzyć się zarówno w produkty spożywcze, kosmetyczne, akcesoria dla dzieci czy żywność dla zwierząt.

Dlaczego warto kupować we Frisco

Frisco to supermarket internetowy, oferujący wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Artykuły są zawsze świeże, co zapewnia profesjonalny magazyn, w którym przechowywane są towary. Supermarket dysponuje także specjalistycznymi chłodniami. Poza produktami spożywczymi, w sklepie znaleźć można także towary z branży kosmetycznej czy akcesoria dla zwierząt.

Jak zrealizuję kod rabatowy frisco.pl?

Supermarket internetowy Frisco oferuje swoim klientom wiele sposobów na atrakcyjne i przyjemne zakupy. Można skorzystać z kuponów rabatowych, obniżających wartość zamówienia lub zdecydować się na zakup produktów z oferty promocyjnej.

Realizacja kodu rabatowego Frisco opiera się o wypełnienie odpowiedniego miejsca w formularzu zamówienia. W przypadku jakichkolwiek problemów warto skorzystać z porad, zamieszczonych w dziale Pomocy na stronie sklepu.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane