Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Empik original

Empik Kody Rabatowe 2018

Najnowsze Kody Rabatowe i Promocje Empik - 2018

Więcej o sklepie Empik

Sieć Empik dysponuje sklepem internetowym oraz salonami stacjonarnymi w liczbie prawie 190 punktów na terenie całego kraju.

Produkty w sklepie internetowym i salonach Empik podzielone są na kategorie:

 • książki
 • ebooki
 • muzyka
 • filmy
 • multimedia
 • elektronika
 • zabawki
 • gadżety
 • perfumeria
 • sport
 • travel

Każda kategoria dzieli się z kolei na mniejsze podgrupy.

W salonach oraz sklepie internetowym można także kupić lub odebrać bilety na wydarzenia kulturalne: koncerty, spektakle teatralne czy kinowe.

Empik kod rabatowy

Jak zrealizuję kod rabatowy empik.pl?

Realizacja kuponu rabatowego obejmuje wpisanie kodu w odpowiednim miejscu w formularzu zamówienia. Zniżka zostaje odjęta od wartości zakupów. Wszelkich informacji na temat realizacji kuponów rabatowych i innych kwestii, związanych w zakupami w sieci empik udziela Centrum Wsparcia. Można się z nim skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli masz trudności z wykorzystaniem swojego kodu rabatowego, sprawdź warunki oferty i zobacz czy twój kupon rabatowy jest jeszcze aktualny. Czasami zdarza się, że sklep zakończy promocję przed czasem i wtedy kupon rabatowy w Empik nie będzie działał.

Empik często organizuje oferty typu zwrot kasy po zakupach. Znajdziesz przykłady takich ofert promocyjnych na naszej stronie. Aby skorzystać z niej, zazwyczaj musisz zrobić zakupy na określoną sumę, przesłać rachunek do sklepu Empik, aby otrzymać zwrot w postaci kod rabatowego lub kuponu, lub należną Ci sumę na karcie przedpłaconej.

Składanie zamówienia i metody płatności

Po wybraniu interesujących nas produktów i zdecydowaniu się na konkretną metodę płatności, zamówienie zostaje złożone. Klient może zapłacić za towar z góry: przelewem, kartą kredytową lub kartą upominkową, ale możliwe jest uiszczenie opłaty przy odbiorze przesyłki. Empik umożliwia także płacenie za zakupy punktami z karty Payback.

Koszty wysyłki i warunki dostawy

Decydując się na zakupy w empik.pl mamy do wyboru dwie, podstawowe metody dostawy i odbioru naszego zamówienia. Pierwszą z nich jest wysłanie paczki na podany adres. Zazwyczaj zlecenie realizowane jest przez Pocztę Polską (do pięciu dni roboczych) lub firmę kurierską (do dwóch dni rocznych). Koszty dostawy generowane są podczas składania zamówienia. Gdy wartość zakupów przekroczy kwotę 200 złotych, klient nie płaci za przesyłkę. Możliwe jest także dostarczenie zakupów do konkretnego salonu stacjonarnego. Dostawa do niego jest darmowa.

Opinie klientów o Empik

Klienci salonów empik doceniają różnorodność produktów, ich wysoką jakość oraz profesjonalne podejście do zakupów, zarówno tych tradycyjnych, jak również internetowych. Z entuzjastycznym przyjęciem spotkała się możliwość odbierania swoich zakupów w dowolnie wybranym salonie stacjonarnym. Jest to dla klientów bardzo wygodna opcja, a za dostawę nie ponosi się żadnych, dodatkowych kosztów. Sieć empik staje unowocześnia i urozmaica swoją ofertę, mając na celu sprostanie oczekiwaniom odbiorców. Dzięki temu jej pozycja lidera branży wydaje się niezagrożona.

Powodzenia!

Dlaczego warto kupować w Empik

Empik to największy sklep internetowy i portal kulturalny w Polsce. Empik oferuje ponad milion tytułów – w tym książki polskie i obcojęzyczne, muzyka, filmy, gry oraz elektronikę. Empik.pl jest największą i najbardziej znaną w naszym kraju siecią handlową specjalizującą się w dystrybucji produktów z branży rozrywkowej, edukacyjnej oraz kulturalnej. Działa od 1991 roku z powodzeniem rozbudowując swoją ofertę i dostosowując ją do oczekiwań odbiorców. Propozycje sieci adresowane są do bardzo szerokiego grona klientów, zarówno w kwestii wieku, płci jak i zainteresowań.

Jak zaoszczędzić na zakupach używając kodów rabatowych Empik

Na wielu stronach internetowych znajdują się kody rabatowe do wykorzystania na zakupy w empik.pl. Zazwyczaj są to kupony promocyjne na wybrane produkty. Warto również regularnie odwiedzać sklep internetowy empik.pl, ponieważ można trafić na atrakcyjne promocje i wyprzedaże, co pozwoli nam nabyć towar po jeszcze niższej cenie.

Z naszym kodem rabatowym oraz kuponem promocyjnym możesz zaoszczędzić na zakupach w Empiku. Nasz zespół codziennie dodaje nowe kody rabatowe Empik.pl, także pamiętaj aby odwiedzić naszą stronę przed zakupami,

Empik foto umożliwia ci wywoływanie zdjęć przez Internet. Odbitki odbierzesz bezpłatnie w jednym z salonów Empik lub otrzymasz je pocztą. Z naszym kodem promocyjnym możesz dodatkowo zaoszczędzić na wywoływaniu zdjęć i zakupach w Empiku.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane