Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Aliexpress original

Aktywne Kupony Aliexpress

Najnowsze Kody Promocyjne Aliexpress Wrzesień 2019

Instrukcja obsługi kuponu Aliexpress:

  • Kliknij w interesujący Cię kupon rabatowy
  • Zostaniesz przeniesiony na stronę odpowiedniego sklepu na Aliexpress
  • Kliknij w opcję “get coupon now” (wykorzystaj kupon teraz) i wrzuć do swojego koszyka interesujące Cię przedmioty (tutaj przy okazji dowiesz się z kuponu, ile razy możesz z niego skorzystać i do kiedy jest ważny)
  • Kliknij w opcję “buy now” (kup teraz)
  • Kwota automatycznie pomniejszy się o Twój kupon rabatowy

Warto wiedzieć, że kupony na Aliexpress możesz znaleźć bezpośrednio u sprzedawców, ale też na stronie głównej z okazji większych wydarzeń. A jeżeli jesteś bardzo zainteresowany konkretnym zakupem, a zniżki nie ma, napisz bezpośrednio do sprzedawcy! Chińczycy są otwarci na klientów i często sami proponują rabaty.

Jedynym minusem jest dość długi czas oczekiwania na dostawę: średnio 3-4 tygodnie. Po prostu trzeba to wziąć pod uwagę, gdy planujesz zakup na konkretną okazję.

Proste? Pewnie że tak ;). Życzymy owocnych łowów i radości z dokonanych zakupowych wojaży :).

Powodzenia!

Dlaczego warto robić zakupy w AliExpress?

Aliexpress to portal, który choć działa od 2010 roku, jest znany na całym świecie. Początkowo służył małym producentom z Chin do sprzedaży na rynku Europejskim, ale obecnie każdy z nas ze swojego domowego zacisza może kupić dosłownie wszystko po możliwie najniższych cenach korzystając z kodów rabatowych Aliexpress. Kupisz tam odzież damską, męską, dziecięcą, smartfony, elektronikę, komputery i akcesoria, wyposażenie domu i ogrodu, materiały biurowe oraz rzeczy, o których istnieniu nie miałeś dotąd pojęcia! W dodatku po najniższych możliwych cenach - kupony Aliexpress to współczesny synonim udanego zakupowego polowania. Obserwuj nas, bo specjalnie dla Ciebie wyławiamy najlepsze okazje! A jeśli to Twoje pierwsze zakupy i nie wiesz, jak się do tego zabrać, na dole strony znajdziesz dokładną instrukcję, jak korzystać z kuponów na Aliexpress ;).

Dlaczego warto korzystać z kuponów rabatowych na Aliexpress?

Bo dzięki zakupom bezpośrednio u chińskich producentów omijasz koszty, które są naliczane do produktów sprowadzanych z Chin do Europy. Ale to nie wszystko! Możesz oszczędzić jeszcze więcej, korzystając z kuponów rabatowych.

Słowem wstępu: obowiązującą walutą na Aliexpress są dolary. Ale nie obawiaj się! Istnieje możliwość płatności przez przelewy24, paypal oraz kartę kredytową. Poza tym wiele banków oferuje możliwość otworzenia bezpłatnego subkonta walutowego, dzięki któremu ominiesz prowizję za przeliczenie waluty. Im większa cena za produkt, tym większa zniżka. Często zdarzają się wyprzedaże, gdzie można zdobyć rabat i zapłacić za wszystko nawet 0,01 dolara (tzw. “cebula deal” ;)).

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

No video found

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane