Największy Wybór Ofert oraz Kodów Rabatowych w Polsce
Airbnb original

Wszystkie Kupony Airbnb

Najnowsze Kody Rabatowe Airbnb Wrzesień 2019

Witaj w domu, czyli o nowoczesnych podróżach z Airbnb

Paryż, Londyn, Lizbona, Barcelona? A może bliżej: Gdańsk, Kraków, Wrocław? W serwisie znajdziemy gospodarzy, oferujących komfortowe lokale w atrakcyjnych cenach.

Liczby mówią same za siebie: Airbnb.pl to ponad 60 000 000 gości, 34 000 miast w 190 krajach i ponad 1400 zamków, polecanych jako miejsca wakacyjne.

Airbnb to największy na świecie portal umożliwiający wynajem prywatnych pokoi i mieszkań w celach turystycznych. Ale nie tylko. Jest również często wykorzystywany podczas podróży służbowych. Niedawno Airbnb rozwinęło swój serwis o możliwość rezerwacji ciekawych wycieczek i doświadczeń, które umilą czas na wakacjach oraz pozwolą wam poznać nowe kultury i obyczaje, gdyż wycieczki są często organizowane lokalnie przez gospodarzy Airbnb.

Kupon Airbnb możliwy jest do realizacji na rezerwację noclegu, ale powinniście zapoznać się z oferta Experiences.

Jak zdobyć i wykorzystać kody rabatowe airbnb?

Aby zdobyć kod rabatowy w serwisie airbnb należy polecić stronę znajomym za proca wybranego serwisu społecznościowego (Facebook, Twitter, itp.) poprzez udostępnienie kodu polecenia lub też przesłanie go e-mailem. Tylko tyle? Dokładnie tak! Jeśli prześlemy swoim znajomym kredyt w wysokości 100 złotych, otrzymamy dokładnie tyle samo zniżki za każdą podróż, którą odbędzie i dodatkowo 314 złotych premii, jeśli nasz znajomy zostanie gospodarzem, czyli wynajmie lokum urlopowe dla innego klienta serwisu.

Dodane w ten sposób środki na nasze podróże, automatycznie doliczają się do naszego konta na stronie zapłaty i są dostępne w formie wygodnego kuponu Airbnb. Możemy go wykorzystać przy następnej, ekscytującej wyprawie.

Dokładny regulamin programu poleceń dostępny jest na stronie internetowej sklepu.

Tip Moje Kody Rabatowe Chcesz zrobić coś fajnego na swoich wakacjach? Sprawdź Atrakcje Airbnb. Znajdziesz tam dziesiątki interesujących ofert na rozrywkę, kulturę i jedzenie.

Sprawdź Airbnb już dziś, a nie będziesz zawiedziony tym serwisem.

Powodzenia!

Dlaczego warto dokonać rezerwacji z Airbnb

Serwis internetowy Airbnb to nowoczesny portal, pozwalający nam na spełnienie swoich pragnień o idealnych wakacjach. Dzięki niemu możemy cieszyć się przyjemnym urlopem w wymarzonym miejscu, bez wydawania na wyjazd fortuny. Bez względu na to, czy szukamy hotelu na tydzień, willi na kilkudniowy urlop czy kameralnego miejsca na spędzenie weekendu z ukochaną osobą: airbnb.pl pozwoli nam na znalezienie takiego lokum urlopowego, które w 100% odzwierciedli nasze oczekiwania. Tutaj znajdziecie kupony Airbnb, zgarnij stówę na następny pobyt! Zerejestruj konto, a otrzymasz wkład na pierwszą rezerwację. Publikujemy sprawdzone kupony airbnb oraz kody rabatowe, promocje i oferty.

Jak zaoszczędzić na rezerwacjach Airbnb?

Serwis airbnb.pl oferuje wysokiej jakości usługi, obejmujące pośredniczenie w znajdowaniu lokum urlopowego, co pozwala na komfortową komunikację pomiędzy gospodarzami a gośćmi.

Aby usługi świadczone były jeszcze bardziej nowocześnie, umożliwia skorzystanie z kuponów rabatowych. Można je zdobyć w bardzo prosty sposób. Wystarczy zarejestrować się używając linka na tej stronie aby otrzymać 100 zł kupon airbnb na swoją pierwszą rezerwację. Minimalna wartość zamówienia to 210 zł, także zniżka jest znacząca.

Podziel się Kodem

Zdobywaj punkty i nagrody za dodanie kodów, które pomogą innym użytkownikom zoszczędzić na zakupach.

Oferty zostały ostatnio zaktualizowane